O marce

Zua World rozpoczęła swoją historię na magicznej wyspie Bali, w krainie rękodzieła, szczęśliwych i utalentowanych ludzi, oddających kult słońcu. Właśnie tam obudziły się pierwsze inspiracje, pomysły, natchnienia – stanowiące podstawę naszej marki.

Kolekcja Zua World skupia się głównie na produktach wykonanych ręcznie z materiałów i surowców tworzonych na tej zjawiskowej wyspie. Charakteryzuje nas wakacyjny styl boho, a wyroby sygnowane marką Zua World nawiązują do balijskiej estetyki. Oferujemy niebanalne stylizacje w letnim klimacie. W kolekcji można znaleźć między innymi produkty wykonane na szydełku i techniką makramy.

Zua World proponuje wyroby ze sznurka, a także bawełny i innych miejscowych materiałów. W związku z tym, że w kolekcji Zua World znajdują się przede wszystkim wyroby ręczne, nie ma mowy o produkcji masowej, co podkreśla autentyczność i oryginalność marki.

Z naszą propozycją pragniemy trafiać do osób, które lubią się wyróżniać i tych, które cenią modę w innym wydaniu niż ta uznana za popularną, masową, oferowana przez sklepy sieciowe.